mainlogo3 aids ribbon12

mobile01

امروزه بحران جهانی عفونت اچ آی وی / ایدز، کشور ما را همچون سایر کشورهای جهان در معرض تهدید قرار داده و کشورعزیزمان با دارا بودن جمعیتی بسیار جوان از یک طرف با شیوع روزافزون اعتیاد به ویژه نوع تزریقی- جنسی روبرو گردیده و از سوی دیگر  وضعیت موجود به گونه ای است که اطلاع رسانی در این زمینه مستلزم فعالیت بسیار گسترده تری از آن چه تاکنون انجام پذیرفته، می باشد. بنابراین آگاهی مردم به ویژه جوانان درباره ی بیماری های منتقله از راه تزریق با سرنگ آلوده یا از راه ارتباط جنسی محافظت نشده از اساسی ترین نیازهای جامعه کنونی ما می باشد. 

mobile02

درراستای تحقق اهداف فوق، انجمن حمایت و یاری آسیب دیدگان اجتماعی به عنوان یک سازمان غیردولتی، غیرانتفاعی و عام المنفعه اقدام به تجهیز یک دستگاه اتومبیل مینی­بوس ایویکو، تحت عنوان موبایل­ کلینیک (Mobile clinic) مجهزبه امکانات اطلاع رسانی (سمعی - بصری و ... ) و نیز انجام خدمات مشاوره، آزمایش ایدز (Rapid test)، تجهیزات خدمات توانبخشی، نموده است تا علاوه برامکان تحرک مکانی درهنگام وقوع حوادث غیرمترقبه و...امکان ارائه فوریت های کلینیکی و آموزش­های لازم درزمینه پیشگیری از آسیب­های­اجتماعی به ویژه درخصوص عفونت اچ آی وی و بیماری ایدز دراماکن پرخطر و شهرهای مختلف خصوصاً شهرک­های اقماری تهران را داشته باشد. 

mobile03

موبایل کلینیک:کلینیک سیاری می باشد که برای ارائه خدمات مشاوره ای در خصوص اطلاع رسانی، مشاوره و آزمایش (Rapid test) طراحی و تهیه شده است و امکان حضور در مناطق محروم و اماکنی را دارد که  امکان دسترسی به خدمات لازم را ندارند داشته باشد.

 

mobile04