انجمن احیاء مائدۀ شیراز یکی از 6 انجمنی است که بر الگوی گروه احیا تاسیس شده و در سال 1392 فعالیت خود را آغاز کرده است.

در این رهگذر، کانونِ توجه احیاء مائده به حمایت و یاری آسیب دیدگان اجتماعی به ویژه ایتام ایدز و کودکان معلول جسمی و حرکتی از بدو تولد تا 15سالگی است. در بخش یاری رسانی به بیماران و قربانیان HIV تا کنون این مرکز 15 فرد مبتلا به ایدز را تحت پوشش داشته که علاوه بر تامین هزینه های تحصیلیشان، به خانواده ها سبدهای غذایی ماهانه و داروهای تقویتی و محافظت کننده از روند بیماری نیز اهداء می گردد. همچنین خط مشاوره به شمارۀ 09338495951 در زمینۀ بیماری های ایدز و مقاربتی به هموطنان بصورت رایگان مشاوره می دهد.

از دیگر خدمات احیاء مائده در بخش گفتار درمانی و کار درمانی می باشد. مددجویان این مرکز از بدو تولد تا زیر سن 15سالگی پذیرش می شوند و تمامی خدمات درمانی شان در این مرکز بصورت رایگان ارائه می شود. همچنین با توجه به بی بضاعت بودن بسیاری از خانواده ها برای این عزیزان با همکاری خیرین، هزینه های آتل (کفش های خاص طبی) و پرداخت هزینه آزمایش ویژه معلولین نیز بصورت رایگان انجام می شود.

گروه احیاء مائده شیراز علاوه بر معلولین و مراجعین خود اقدام به پذیرش مددجویان از شهرهای اطراف نظیر کوار، بوانات، مرودشت و حتی استان های همجوار نظیر خوزستان، هرمزگان و یزد داشته است. این انجمن در حال حاضر به 130 خانوار حمایت و یاری می رساند.

شهریور ماه امسال به لطف خدا و یاری خیرین نیکوکار کشورمان، احیاء مائده توانست ساختمان جدیدی در محله ای بهتر و در وسعت بیشتر خریداری کند و فعالیت های خود را در زمینۀ حمایت و یاری آسیب دیدگان اجتماعی گسترش دهد.

عزیزان ساکن شیراز می توانند برای استفاده از خدمات این انجمن به آدرس خیابان زند، خیابان خیام، کوچه ششم، سمت راست، درب اول مراجعه کرده و یا با شماره 07132354210 تماس حاصل فرمایند.

shiraz 2

shiraz 3

shiraz 4

shiraz 5

shiraz 6

shiraz 7

shiraz 8