با هم از این منظر عنوان نمایشگاهی است از آثار هنری که در سه بخش با موضوعات پرتره ایرانی ایران شناسی و معماری ایران در قالب نقاشی عکاسی و دیجیتال آرت در نگارخانه آشیانه مهر در انجمن های احیا و توان یاب در حال برگزاری است.

نمایشگاه روز بیست و هفتم مهر با حضور جمعی از خیرین هنرمندان، اساتید هنر و دانشجویان آغاز به کار کرد و با حضور گروه موسیقی انجمن مسیر سلامت، برنامه شور و حال دیگری پیدا کرد. بخصوص که حضور این هنرمندان مهر تاییدی بر فعالیتهای انجمن احیا و موسسات مشابه بود چون تمامی گروه نوازندگان از افراد توان یاب و نیازمندِ یاری بودند که هم اکنون توانستند مانند افراد دیگر جامعه نه تنها روی پای خود بایستند بلکه در جرگه هنرمندان قرار بگیرند و الگویی برای افراد جامعۀ خود باشند.

این نمایشگاه میزبان آثار استادانی همچون حسین باهر، علی ترقی جاه، سمیرا اسکندرفر، افشین نیک روش، علی بیگی، رضا هدایت، مهرداد خطایی، برنا ایزد پناه، بهزاد بزرگی و چند تن دیگر است که در جهت سلامت اجتماعی با انجمن احیا هم پیمان شدند. بخشی از عواید حاصل از این نمایشگاه صرف کودکان توان یاب و ایتام ایدز می شود.
این نمایشگاه در محل نگارخانه آشیانه مهر واقع در میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، بعد از خیابان فرصت، کوچه جعفرزادگان، پلاک 2 تا روز چهارشنبه 9 آبان، به جز روزهای پنجشنبه و جمعه ، از ساعت 10 الی 18 برپاست.

baham azin manzar 4

baham azin manzar 3

baham azin manzar 2

baham azin manzar 5

baham azin manzar 6