مسئولین انجمن توان یاب به کمک خیرین عزیز و به مناسبت عید غدیر در تاریخ 7 شهریور 1397 "اردوی تفریحی" با حضور کودکان توان یاب و احیا به همراه مادرانشان در باغی در جاده چالوس، برگزار نمودند.

این اردو شامل برنامه های متنوع تفریحی برای کودکان و مادرانشان، با حضور خیرین عزیز برگزار شد.

برنامه با حضور شاد " آقای منصوریان " بنیانگذار گروه احیا شروع شد، که این شادی باعث ایجاد اوقات فراغت و برنامه های تفریحی و نیز تلطیف روحیه کودکان و مادرانشان شد. در ادامه " آقای رضوان " پیشکسوت کشتی ایران ادامه شادی این کودکان را برعهده گرفتند و باعث شادی دو چندان آنها شدند.

خانم دکتر نسیم نجفی روانشناس و گوینده رادیو و دو تن از خوانندگان عزیز و خانم نفیسه صالحی داوطلب انجمن با صحبت های انگیزشی خود و اجرای موسیقی شاد و بازی، لحظات شاد و مفرحی را برای کودکان توان یاب و احیا خلق نمودند.

دراین مراسم، چند تن از کودکان توان یاب (هنرآموزان کلاس موسیقی) با نواختن قطعه های شاد و کودکانه با تمبک و گیتار، موجبات مسرت میهمانان را فراهم کردند.

در این برنامه کودکان در کنار مادرانشان با صرف نهار، میوه و شیرینی، لحظات شادی را سپری کردند و در انتهای برنامه با لب هایی خندان و قلبی آکنده از مهر و شادی، به سوی اتوبوس های اعزامی رفته و به انجمن برگشتند.

کلیه هزینه های این اردوی تفریحی به صورت رایگان و با همکاری صمیمانه و دلسوزانه ی خیرین عزیز از جمله: آقایان بصیری، رضوان ( پیشکسوت کشتی ایران )، خانم دکتر نسیم نجفی و گروه احیا برگزار گردید.

 

chaloos 9

chaloos 11

chaloos 10

 

chaloos 2

 

chaloos 1

chaloos 3

chaloos 4

chaloos 5

chaloos 6

chaloos 7

chaloos 8