مراسم رونمایی از کلینیک سیار جدید گروه احیا که از طریق کمک های مردمی در کمپین از پیله تا پروانه در ماه مبارک رمضان جمع آوری شده بود، برگزار شد.
این مراسم که با مشارکت مدیریت برج میلاد برگزار شد، در ابتدا با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، توسط آقای شهاب کاظمی و با اجرای آقای محمد سلوکی آغاز شد.
درادامه با سخنرانی جناب آقای دکتر اولیایی رییس هیئت مدیره انجمن احیا و مدیر سلامت شهرداری تهران، سرکار خانم دکتر زمانی، همراه بود. همینطور برنامه ی شادی برای کودکان حاضر در مراسم توسط گروه بچه های ایران اجرا شد.
در انتهای برنامه، پس از سخنرانی موسس گروه احیا، جناب آقای منصوریان و حضور آقای مسعود جعفری جوزانی (کارگردان و فیلمنامه نویس) بهمراه دختر ایشان خانم سحر جعفری جوزانی (بازیگر) و اجرای بسیار دیدنی گروه رقص آذری آیلان و دف زنی جمعی از دوستان به سرپرستی آقای دارابی، مراسم رونمایی از کلینیک سیار ایدز در حضور جمع کثیری از میهمانان انجام شد.

roonamayi 1

roonamayi 2

roonamayi 3

roonamayi 5

roonamayi 6

roonamayi 7

دومین جشنواره فیلم سلامت با هدف نمایش آثار ایرانی با محوریت نقش سلامت در زندگی انسان و با شعار «زندگی سالم، با نشاط و امید» در پردیس سینمای چارسو در حال برگزاری است.
از آنجا که گروه احیا نزدیک به 18 سال است در حوزه بیماری اچ.آی.وی/ایدز فعالیت دارد، در این جشنواره که از اول تا پنجم شهریور ماه در حال برگزاری است، به همراه دیگر سازمان های مردم نهاد در حوزه سلامت ، حضور پررنگی تاکنون داشته است.
تصاویر زیر، بخشی از حضور هنرمندان و مخاطبین را در غرفه احیا نمایش میدهد.

e 2

e 1

روز دوم شهریور ماه در پارک لاله مراسمی با موضوع معرفی گروه احیا و اطلاع رسانی و پیشگیری از بیماری اچ.آی.وی/ایدز باهمکاری شهرداری منطقه 6 برگزار شد.

این برنامه که با خوش آمدگویی مجری آغاز شد، در ادامه با اجرای خان عمو (محمد عیوضی) مجری برنامه های کودک و معرفی انجمن توسط آقای منصوریان همراه بود و در انتها با بحث پزشکی در مورد ایدز توسط دکتر وحید جهانمیری نژاد خاتمه یافت.

rrr 2

rrr 3

rrr 1

گروه احیا همچون سالیان گذشته، مجله خود را با محوریت دستیابی به اهداف خویش به چاپ رساند.

در این مجله سعی شده است که ضمن آشنایی با فعالیت های انجمن، مقالاتی هم در خصوص اخبار داخلی انجمن، گزارش، کودک توانیاب و ... گردآوری شود.

فایل سالنامه انجمن احیا در سال 1395 را میتوانید از اینجا دانلود کنید

g1

g2

صبح روز دوشنبه برابر با بیست و سوم مردادماه 1396، در کلانتری 148 انقلاب اسلامی واقع در منطقه 6 تهران، جلسه ای 2 ساعته با حضور مامورین و سربازان این شعبه و با سخنرانی جناب آقای منصوریان، موسس انجمن های احیا و توانیاب با موضوع ایدز و پیشگیری از ابتلای مامورین نیروی انتظامی به این بیماری درصورت مواجهه ی شغلی شان برگزار شد.

پس از آن خدمات مشاوره و تست رایگان و محرمانه اچ.آی.وی/ایدز به ماموران داوطلب ارائه شد.

k 2

k 4

k 3

شرکت صنعتی و بازرگانی صحت، چندین سال است که یاور انجمن احیا و توانیاب میباشد و با اهدای ماهیانه محصولات خود به گروه احیا درصدد حمایت از افراد تحت پوشش انجمن احیا و توانیاب برآمده است.

برای ورود به سایت این مجموعه اینجا کلیک کنید

پدر علم ژنتیک ایران جناب آقای پرفسور فرهود، 16 مردادماه، از انجمن احیا و توانیاب بازدید بعمل آوردند و هم زمان با آن جلسه ای در خصوص همکاری ایشان با انجمن توانیاب برگزار شد که در این میان پرفسور فرهود اعلام کردند که تمایل دارند با ارائه مقالات علمی و برگزاری جلسات آموزشی برای خانواده های دارای فرزند توانیاب (معلول) تحت پوشش انجمن، در جهت پیشگیری از معلولیت گامی ارزنده بردارند.

farhood 2

farhood 3

farhood 4